Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan és hol és mennyiért...

Hogyan és hol és mennyiért csinálnak egy teljes arc átoperálást? És utána észre lehet e venni hogy át van operálva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó részre reagálva:


[link]


Ez egy előtte-utána kép, és alig lehet észrevenni, hogy melyik volt előtte, melyik utána.

2011. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dinka:DDD
2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kobuta válasza:

Nem tudom mennyire komoly a kérdésed. Ha nem lehetne észrevenni, hogy teljesen más az arc, akkor minek csinálnád?

Ha csak arra gondolsz, hogy maradnak-e hegek, akkor az attól függ, milyen típusú a bőröd és milyen ügyes a sebész.

Érdeklődj plasztikai sebészek honlapján.

2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen mindenkitől és igen komolyan szeretném ezt mert volt egy balesetem és hát maradtam rajtam olyan sebek amik nagyon csúnyák és azért érdeklődtem itt hátha valaki tud valamit . de majd megkérdezek egy plasztikai sebészt . köszike
2011. aug. 12. 13:09
 5/7 Kobuta válasza:

Szia!

Remélem nem bántottalak meg! Baleset után természetes, hogy plasztikai sebésszel kell beszélned, de akkor nem a teljes arcod kell átoperálni, "csak" a hegeket, sérüléseket javítani.

Bocs, kicsit félreérthető volt a kérdés.

2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia nem bántottál meg semmivel sem igen ez egy furcsa kérdés am de nekem tudod muszáj megcsináltatnom mert az egész arcomon keletkezett egy heg de egy nagy heg és ugye bár volt egy busz balesetünk és én pont úgy estem hogy a szélvédő szét tört és szét vágta az arcomat . ÉS AM HELYILEG HOL TUDOK UTÁNA NÉZNI HOGY HOL CSINÁLJÁK MEG A NETEN TALÁLOK VALAMIT AMI EHHEZ kapcsolód cikk vagy valami pontos cím vagy valamit nem lehet találni a neten nem tudtok ??? előre is köszike nektek :)
2011. aug. 16. 21:45
 7/7 Zsolttötötötötö válasza:
35%
Szólj be egy kidobónak...Tudi az átalakulás és ingyen van.
2011. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!