Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 22 éves vagyok, stabil munkahe...

22 éves vagyok, stabil munkahellyel, miért nem vehetek fel expressz személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés
Egy meggondolatlan összeköltözés lelkileg és anyagilag is csúnyán lehúzott, a költözéshez és az új albérlet kauciójához sürgősen pénzre van szükségem, de a hitelbírálat szerint 23 éves kor alatt nem vehetek fel ilyet. Van valami megoldás? Sürgős lenne nagyon. Megütött, nem bírok vele több időt eltölteni.
2011. aug. 6. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, nem vehetsz fel 23 éves kor alatt. Valahol pedig 25 éves kor alatt sem. Csak kezessel. Rengeteg gond van manapság a hitelesekkel, ne vegyél fel. Valakitől aki ismerős, nem tudsz kölcsön kérni?
2011. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok, mint a kisujjam.
2011. aug. 6. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a céget, mert uzsorásnak tartom, de mégis most ezt ajánlom (noha sosem vettem föl pénzt tőlük): Provident vagy Cofidis, mert állítólag náluk nincs annyi kacifántos dolog, mint a bankban. Illetve, ha van lehetőséged hitelkártyára, akkor azt, vagy valakitől kérj kölcsön.(szülő, testvér, rokon, barát) Ez utóbbi esetben mindig írjatok róla papírt, hogy ne legyen utána gond belőle.
2011. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon vacak helyzet, tudom. Én is átestem rajta. Nekem annyiból könnyebb volt a helyzetem, hogy 4 szatyorba elfértek a cuccaim és haza tudtam menni a szüleimhez. De egy csomó mindent otthagytam.

Ha nincs rá lehetőséged, hogy egy ideig rokonnál, barátnál meghúzd magad, akkor tényleg nem marad más, csak provi és társai, esetleg ha van aranyad, akkor zaci, ámbár annak is borsos ára van, de azonnal megkapod a pénzt.

Sajnálom. :( Azért majd jelentkezz, hogy mi történt. Sok sikert!

2011. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3 éve elköltöztem otthonról, azóta nem kevés cuccot sikerült felhalmoznom bútorostul, az exemmel olyan három hónapja költöztem össze. Ja és időközben ki is rúgtak XD

Pénteken hazavisz a lakótársunk. Ezt nagyon elhibáztam, ő lehetett volna a párom. Ha nem tudnám, hogy ő is így érzi, ha nem látnék egy tizedszázalék esélyt még, már kiugrottam volna az ablakon.

2011. aug. 7. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Dobd fel pár cuccodat, vagy cuccát a netre, add el, és ott a pénz.

Providenten meg a többi szerencsétlenen ne törd a fejed, és a hitelt is verd ki a fejedből!

Volt munkatárs, barátok, bárki, biztos van, aki tud átmenetileg adni egy sarkot, hogy meghúzd magad.

2011. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, vagy ne, de tegnap írtad, hogy stabil a munkahelyed, ma pedig azt, hogy kirúgtak.

Ha unatkozol, olvass egy könyvet!

Szerencsétlen.

2011. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16:33-as, nem mentem ma dolgozni, mert kicsit szarul vagyok. Főnök hívott, ennyit értem, hm.
2011. aug. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!