Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel miatt el adósodott...

Hitel miatt el adósodott lakásokat hol hirdetik meg eladásra a bankok vagy a felszámoló cégek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdést én tettem fel pár napja: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

Talán én voltam az ihlető??!!:)

2011. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy újság amibe meg lehet őket pályázni csak nem emlékszem már hogy melyikbe van
2011. aug. 7. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék...egyéb részleteket nem tudsz ,hogy hogyan működnek ezek a dolgok?!
2011. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Élőszőr egymás között bankvezetők, behajtók , zugügyvédek :)

Majd ha nincsen jelentkező sajnos fillérekért " bocsi nincsen már fillér" kell megvenniük a bankok kedvenceinek .

Sőt sokszor szegény bankvezető fiainak kell megvenni a sok csórótól havonta sok sok lakást házat, és segít nekik állam :)

2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt akartam küldeni az előbb

2011. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!