Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma nézetem meg hogy hitelképes...

Ma nézetem meg hogy hitelképes vagyok, ha igen tuti kapok már hitelt?

Figyelt kérdés

Szóval ma megyek menézetni hogy hitelképes vagyok-e.Kinéztünk egy házat felújításra szorul 6,5millió az ára.

Kérdésem hogy a 200-230ezer forint körüli fizetésemre úgy gondolom meg kell adniuk forint alapúra a 4825000ft hitelt ami havont a 43ezer ft lenne.

Kérdésem:ha a hiteltanácsadó rábólint hogy hitelképes vagyok akkor 100% hogy a bank hitelt fog adni??Mivel kérnének 10% foglalót vagyis 650ezer forintoit így NAGYON félek hogy semmi ne jöjjön közbe el ne ússzon a pénzem.

Szerintetek????Életem első lakása lenne szóval nem mindegy hogy mennyit buknék ha mégse jönne ösze.Meg egész életembe erre spóroltam....Köszönöm a válaszokat


2011. aug. 8. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
200-230e rendszeres jövedelemmel biztosan hitelképes vagy, ha ezen a munkahelyen már legalább egy éve dolgozol és határozatlan idejű munkaszerződésed van.
2011. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
7 éve dolgozom a cégnél:))Jaj drukkolj mindenki ma!!!!
2011. aug. 8. 10:56
 3/16 anonim válasza:
Elkeserítelek, mert nem biztos, hogy megkapod. A tanácsadó szava nem sokat ér, bizottság dönt mindig. Ami probléma lehet, hogy a ház felújításra szorul: az utóbbi 1-2 évben inkább csak olyan ingatlanra adnak hitelt a bankok, amit, ha becsődöl a hiteles, a bank könnyen tud értékesíteni. Mi másfél éve nagyon nehezen kaptunk hitelt, mindketten diplomásként, állással, jó fizetéssel. De drukkolok, majd meséld el, mi volt.
2011. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Ma taliztunk a tulajjal meg tudtuk beszélni hogy ha önhbánkon kívül nem jön össsze a ház vétel.Pl.bankköltsön akkor visszafizetik az előlegünket papirra le is fektejük.

Pár nap vagy jövő hét és megyünk aláírni az adásvételit:)))Jaj nagyon izgulok hogy ne bukjuk be.

2011. aug. 9. 23:51
 5/16 anonim válasza:
Írj az soshitel kukac gmail.hu ra ők segítenek
2011. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előleg szerepeljen a papíron, ne foglaló!
2011. aug. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm igen előleg fog szerepelni már annyira izgulok.Nekünk ez nagy szám hogy lesz saját házunk végre:)))
2011. aug. 10. 14:02
 8/16 anonim válasza:
14:31-es vagyok. Jó, hogy meg tudtatok egyezni, hogy visszakapjátok a pénzt. Most már a bankon múlik minden, de ne lepődj meg semmin. Melyiknél próbálkoztok?
2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most az Erstenel vannak a legnagyobb kedvezmények szinte mindent visszaadnak így az önköltségünk 24000ft lenne csak.Kellenek még a drukkok és szerencsék továbbra is:))))
2011. aug. 10. 23:09
 10/16 anonim válasza:
Majd írd meg, mi lett a végeredmény. Tudom milyen "izgalmas" ez, mi tavaly estünk át rajta (valamelyik korábbi válaszoló vagyok).
2011. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!