Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késöbb nézetem meg a...

Ha késöbb nézetem meg a tesztem mint tíz perc, akkor még érvényes?

Figyelt kérdés
Ma meg csináltam a tesztet, vártam egy percet semmi, közbe a gyerek hívott bekakilt, mire vissza mentem már eltelt kb 10 perc is és pozitiv volt a teszt.terhes vagyok?
2011. júl. 5. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is később jött ki, nem rögtön, és babás voltam. Azért ismételj ;)
2011. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallottam volna :-D


Én babás voltam. 20 hónap van a lányaim között :-D

GRATULA


Nem mondom, hogy könnyű, de imádom őket és ez mindent megér!

2011. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, és az a teszt más úgy is marad, én eltettem az enyémet zacskóba emléknek, évek múlva is mutatja a pozitívat. Gratula!
2011. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a pozítív teszt elég hamar pozitívvá válik. 10 perc elteltével már nem biztos az eredmény, érvénytelennek számít, ami persze nem zárja ki azt, hogy terhes lennél, szerintem ismételd meg a tesztet mielőtt beleélnéd magad.
2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.
2011. júl. 5. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 3 percen belül is pozitív és volt több tesztem ami meg 10 perc után volt pozitív és még azóta sem vagyok terhes. Mind másfajta volt.

De neked biztos szerencséd van és babát vársz!

2011. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem is babát vársz :) én eltettem emlékbe a negatív tesztet 17 évesen :) hú de nem volt jó :D
2011. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!