Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptatok már reálhozamot?...

Kaptatok már reálhozamot? Felháborítóan keveset kaptunk és ti?

Figyelt kérdés

A férjem 12 éve rendszeresen fizet a magánnyugdíjba, de hét éve havi 12-15 ezreket. Pontosan nem tudom, de több mint másfél millió volt bent neki. És 18000 forintot kapott.

Én csak 2007ben kötöttetem és csak négy órásban voltam bejelentve, azután fizettem. 98 000 forintom volt benne és ez után 10 800 forintot kaptam. Hogy a francba lehetséges ez? Én egyáltalán nem számítottam magam után pénzre, de a férjem után sokkal sokkal többre!

Mit lehet ilyenkor tenni. Ez így korrekt????

Nem értek hozzá. Segítsetek!!! Ja mind a ketten az otpnél voltunk. Vagyis a férjem először az allianz-nál és 2007ben lépett át az otphez.


2011. aug. 9. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írtuk, a portfólió, amiben volt, simán okozhat ilyet. Menjetek be, és kérdezzetek rá!
2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ő lehet, hogy erősen minuszos reálhozammal lépett át.
2011. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mindíg hansúlyozta a média,hogy aki váltott pénztárt az rosszul járt.Így az OTP lehet,hogy csak 2007 óta számolt.Az előző pénz az elúszott!!
2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert átlépő volt a férjed! Én is így jártam, amit átvittem 2008-ban kb. 1milliót, azt nem számítják... Én 1 fillért sem kaptam.
2011. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

olyan mintha kisorsolták volna, hogy ki kap..

mi semmit nem kaptunk, pedig megbízható helyen voltunk és a saját számolásaink szerint járt volna.

2011. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem panaszkodhatok, mert 52,000-et kaptam vissza, és csak 9 éve vagyok tag, havi 8%-a a fizetésemnek ment oda. Viszont most kaptunk elszámolást, a férjemnek is kellene kapnia a papír szerint, és nem kapott még...
2011. aug. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!