Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal biztonságos? (részletek...

Paypal biztonságos? (részletek lent)

Figyelt kérdés

mindenhol az olvasható, h. a legbiztonságosabb internetes fizetési mód, de mégis...

már régóta regisztrálva voltam paypalon, de most akartam előszőr használni ebayes vásárlás miatt. gondoltam, h. a különböző aktiválási, feltöltési, fizetési procedúra néhány napig legalább el fog húzódni, de nem így történt. belépetm nem is kellett paypalra utalni, hanám bankkártya adataival rögtön megtörtént a fizetés az ebayen. (még a kártya hitelesítése se volt szükséges; bár utána később azt is megcsináltam...)

szóval a kérdésem lényege, h. így bárki hozzáférhet közvetlenül a bankkártyámhoz, ha a paypal accountomba már belépett? v. hogy is van ez pontosan? tiltsam le a paypalban a kártyám, ha nem használom és ha használom írjam be újra az adatait majd?


2011. aug. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki megtudja a paypal jelszavad az veszélyes, mert utalhat a valódi számlaszámodról pénzt. Viszont jó jelszó kell, azt nem árt bizonyos időközönként módosítani és akkor nem lesz semmi gond. Én évek óta használom és az egyik legjobb és leggyorsabb fizetési mód.
2011. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy nyiss egy új számlát és vegyél hozzá egy kártyát. (ezt add meg a Paypalen) Ha fizetni akarsz meg töltesz rá pénzt, így nem gáz, ha netán valaki hozzájut a Paypales jelszavadhoz.
2011. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!