Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használt lakást vennénk!...

Használt lakást vennénk! Megkapjuk vajon a hitelt?

Figyelt kérdés
25 % önerőnk van! 5 milliót szeretnénk felvenni,2 ingatlan kérnek fedezetül az 1-ik 7 milliót (amit megvásárolnánk) a másik 15 milliót ér, vmit 2 készfizető kezest! A jövedelmünk nem sok, férjemnek 70 ezer az igazolt jövedelme én gyeden vagyok (83 ezer forint)!
2009. ápr. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minkét ingatlan be lesz vonva fedezetnek, akkor még önerő nélkül is meg tudjátok venni a lakást. Egészen biztos, hogy hitelképesek vagytok, nem gond ebben az esetben az alacsony jövedelem, de lényeges, hogy olyan bankot válasszatok, ahol adnak "tisztán fedezet alapon" hitelt. (Pl ERSTE)
2009. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, hitelképesek vagytok. Tisztán fedezet alapú hitelnél magas a kamat. Ahol elfogadják a minimálbért ott jó törlesztőrészlettel, illetve kezdeti díj akcióval is igényelhettek hitelt. Hiteltanácsadó vagyok. ha írsz privát emailt szívesen segítek teljesen ingyen!!! (engem a bank fizet)
2009. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a minimálbér jelenleg Br. 71.500 ft, ha a nettója 70ezer a férjednek, akkor elég! (előző hozzászólás az enyém volt)
2009. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!