Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik az a bank, ahol nincs...

Melyik az a bank, ahol nincs plusz költsége a pénzfelvételnek, ( kb. havi 2) ingyen bankkártyát adnak, és esetleg netbank lehetőség van?

Figyelt kérdés
Jelenleg az OTP nél vagyok, de tele van velük a hócipőm. A fentiek a szempontjaim ami miatt változtatni szeretnék.
2009. ápr. 21. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Unicreditnél vagyok, saját automatából korlátlan számban ingyenes, idegen automatából 1 alkalommal, vagy 2 alkalommal ingyenes a felvét havonta számlacsomagtól függően. Nagyon elégedett vagyok velük minden téren.
2009. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Unicreditbanknál nonstop számlacsomag 499 Ft/hó, ebben 2 db idegen automatából való kp felvét benne van, saját ATM-ből korlátlanul díjmentes. Benne van a netbank, korlátlan számú utalás díjmentes, első évben az alapkártya ingyen van utána is csak 1000 Ft/év.
2009. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:
100%

Szia!

A a bankoknál általában jár számlacsomagtól függően havi x számú ingyenes készpénzfelvétel, én a Raiffeisennél vagyok Lendület számlában, havi 3x ingyen készpénzfelvétel van, bármilyen automatából, ez kártyánként értendő, tehát 2 kártyával már 6 db.

Bankkártyát ingyen nem sok bank fog hozzád vágni, éves díjjuk van, sima kártyának 1000-2000Ft között, dombornyomottnak 3000-4000 Ft között mozog az ára. A legtöbb helyen van kedvezmény, hogy az első kártya az első évben díjjmentes, esetleg félárú.

Ha fontos, hogy mastercard v. visa legyen kártya, kérdezz rá, mert vannak bankok, amik csak ez egyik fajtát kínálják.

A Netbankról pedig annyit érdemes tudni, hogy minden banknál van. Általában díjmentesen használható, a legolcsóbb, legalacsonyabb kategóriás számlacsomagoknál szoktak elkérni 1x csatlakozási díjjat.

2009. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!