Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest bank pin kód módosítá...

Budapest bank pin kód módosítás! (? )

Figyelt kérdés

Ma reggel egy Budapest bank ATM -nél meg változtattam egy 4 számjegyű pin kódot egy 8 számjegyű pinkódra!

A tranzakció sikeresen megtörtént!

Utána ki akartam próbálni az új pin kódot, de az hibás volt!

Nos szerintem egy 8 számjegyű kódot nehéz 2X elírni, főleg ugyanojan számra!

Most mi van? egy kis idő kell mire a rendszer feldolgozza hogy ez és ez a személy pinkódot változtatott? vagy mi?

és akkor még egy darabig a régi pinkóddal megy a kártya? (sajnálatos módon ezt elfelejtettem megnézni, hogy a régivel működik-e?)

Na mindegy, ha valaki tud a budapest bank-nál ingyenesen hívtaó ügyfél szolgálatot, az légyszi írja le a számot (az ingyeneset)

köszi


2011. szept. 10. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer azonnal feldolgozza. A hiba az lehet, hogy a pin kód elképzelhető, hogy csak 4 számjegyű lehet, de egy rosszul megírt prg. miatt elfogadja a 8at. Próbáld meg a 8 számjegyű kód első 4 számjegyével(vagy a régi pinnel) ez attól függ, hogy a hibás rendszer fel tudja-e úgy dolgozni, vagy sem. Mivel elég gyorsan elnyeli az ATM a kártyát, érdemes bemenni a bankba, ott ingyen próbálkozhatsz személyivel egy ideig. A rossz hír, hogy ha nem lesz meg a kód, akkor új kártyát kell igényelni, ezt pedig letiltják, de ennek a kártyának a kódját sem mondják el, sem új kódot nem adnak neki(az új kártyának díja van).
2011. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem személyesen intézted el?

Úgy látszik a mai gépies világban sem jó minden..

2011. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert Szombaton nincsen nyitva a bank :P csak hétköznap :P De majd holnap (Szerdán) be megyek a bankba!

(az előforduló helyesírási hibákért bocs)

2011. szept. 11. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj holnap nem szerda hanem hétfő... agyamra megy ez a sok tanulás...
2011. szept. 11. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

:-))) Azt nem néztem, h úgy kezded h MA..kiírást.. Bocsii

Én általában, ha ilyen van/lenne személyesen intézném..

Hitel vagy bank kártya??amúgy..

Mit tanulsz?

Jó tanulást!!!

2011. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kox, 3 oldalnyi németet kéne megtanulnom holnapra, de még csak 1,5-et tudok :'( nem baj legalább megint nem alszom 24 óráig :D
2011. szept. 11. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek!..h bírod? Milyen suli?

Kitartás!!!

2011. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!