Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste folyószámla hitelt...

Erste folyószámla hitelt kaphatok így újra?

Figyelt kérdés
Még 2008ban kaptam meg először a folyószámlahitelt sajnos munkahely megszűnése miatt nem tudtam törleszteni.Csak jóval később de sikerült kifizetni!Nem tudom felkerültem e a KHR listára!Most szeretnék újra hitelt kérni!A fizetésem azóta is megy rá 82körül mozog csak a szerződésem határozott havonta hosszabbítanak .Nem tudom kaphatok e újra!Vélemények?
2011. szept. 17. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefizetted, és azóta is oda megy a fizud, és nem kaptál értesítést, hogy felkerültél Khr-be akkor valószinűleg menni fog. Egy folyószámla hitel nem nagy összeg, kérdés, hogy van-e mellette más hiteled is. Amúgy valószinűleg az erste-ben is van valamiféle pont rendszer, tehát az ügyintézőnek úgy kell a hiteled, mint egy falat kenyér...

Próba cseresznye! Egy bankos :)

2011. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt meg a másik bankos. Az is előfordulhat, hogy valamilyen plusz leányvállalati termék megkötésével fogják csak engedélyezni, feltéve, ha tényleg nem vagy a KHR-en.

Itt az év vége lassan és nagyok ám a tervszámok a fiókoknak minden vacakból:-/

Az ügyintéző meg vagy köttet minden vackot az ügyféllel vagy rövid távon búcsút intenek neki, mert így van indok a létszámleépítések kapcsán a kirúgásra...

Bocsi, nem egészen idevág a válaszom csak úgy kibukott belőlem....

2011. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja ja igazad van. Addig haza nem megy, míg alá nem ír egy fundamentát! :) Nem csodálom, hogy kibukott belőled, ocsmány amit már velünk művelnek.... Az előző bankos :)
2011. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Holnap megpróbálom remélem megadják!
2011. szept. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!