Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mér emelkedett fel a dollár...

Mér emelkedett fel a dollár 198ft ről 221 re?

Figyelt kérdés
Mikor várható csökkenés?
2011. szept. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno:42Ft árfolyamon vettem.És vettem dolláros farmert. azért emelkedik:mert csak.
2011. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mikor fog csökkeni? :D
2011. szept. 22. 19:36
 3/5 anonim válasza:
ÚÚrigellér vagyok és egy ketó három nem tudom... :DD
2011. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Mer a svájcifrank lepottyant, oszt a befektetőbácsik visszavették a dollárjukat. Vagy nem... Ezt senki nem fogja neked megmondani. Aki tudja, az meg főleg nem, mert inkább keres rajta.


Ahogy azt se tudja senki, hogy mikor lesz csökkenés. De ezt hívják spekulációnak... Ha te azt mondod, csökkenni fog, és tényleg, akkor nyertél. Ha nem, hát nem. Azért vannak módszerek, de erről 1000 oldalak vannak teleírva könyvekben. Olvass!

2011. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég rendesen benne van az európai gebasz és a Forint gyengülése. Ha tudnám mikor fog csökkeni megshortolnám és milliomos lehetnék :)
2011. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!