Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem 10 millió svájci...

Felvettem 10 millió svájci koronát hitelbe,180-on hogy törleszthetném?

Figyelt kérdés
Nem értek a pénzügyekhez nagyon, légyszi úgy válaszoljatok, hogy bárki megértse!
2011. szept. 26. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

svájci korona nincs.

10 millió svájci frankot biztos nem vettél fel, mert az majdnem kétmilliárd forint

2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen kérdések miatt már kezdem érteni, hogy miért tart ott sok hiteles, ahol.


Svájci korona? Komoly a kérdés? Ennyire hülye senki nem lehet! Vagy mégis?

2011. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jajjmár, ne ebbe köss bele. Mondtam, hogy nem nagyon értek a pénzügyekhez. Nekem csak azt mondták, hogy ha ezt veszem fel, akkor jobban járok. Elhittem, aztán mégsem úgy lett. Persze most én szívok. :(
2011. szept. 26. 16:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Jajjmár, ne ebbe köss bele. Mondtam, hogy nem nagyon értek a pénzügyekhez. Nekem csak azt mondták, hogy ha ezt veszem fel, akkor jobban járok. Elhittem, aztán mégsem úgy lett. Persze most én szívok. :("


Elhitted? És ez szerinted érdekel valakit? Amikor felvetted akkor kellett volna gondolkodni! Senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, mikor aláírtad a szerződést! Ezért nem lett volna szabad az ilyen jött ment embereknek hitelt adni, akiknek még pénzügyi alapismeretei sincsenek.

2011. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy nem kell mind a 10 millió magyarnak érteni a pénzügyekhez, ezért vannak a banki tanácsadók. Ők értenek ehhez és segítenek. Legalább is így kéne működnie. Ha rossz az autóm, akkor nem végzek el egy autószerelő tanfolyamot, hanem elviszem a szerelőhöz és BÍZOK benne. Most persze mindenki minket b@sztat, hogy "minek kellett svájcit felvenni?", "senki nem tartott pisztoly a fejedhez", bla, bla, bla
2011. szept. 26. 17:24
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még ilyen kérdéseid? Jól szórakozok.:D Eddig ezen kívül a "Hogyan kell autót vezetni?..." címűt olvastam. Szétnéztem, de hirtelen mást nem találtam. Tetszik, ahogy átqrsz mindenkit!
2011. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sok nagyon okos embernek hogyhogy nem jött le rögtön, hogy csak példálózol a kérdéssel? Akkor most ki is a primitív?
2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy szerintem nem példálódzik. (Valószínű egy 10 millió forintos svájci frank hitelről van szó)

Tudod kedves kérdező, nem várja el senki,hogy tökéletesen érts a pénzügyekhez,de hogy nem érezted szükségét. hogy minimális ismeretekre szert tegyél,csakaláírtál,az elkeserítő.

Ha elmegyek a kocsival a szerelőhöz (vagy csak veszek egy autót) akkor azért vannak fogalmaim akocsi működéséről. És ha a szerelő felszámolna nekem 50 ezerforintot egy nagyfeszültségű áramszedőért, akkor tudnám,hogy valami nem stimmel.

2011. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

"De pont ez a lényeg, hogy nem kell mind a 10 millió magyarnak érteni a pénzügyekhez, ezért vannak a banki tanácsadók. Ők értenek ehhez és segítenek."


Nyugodj meg, a banki tanácsadó nagyon jó pénzt keres azzal hogy te felvettél egy 10 millió forintos hitelt amiről azt sem tudtad mi fán terem, úgy kell neked. A pénzügyekhez meg bizonyos szinten mindenkinek érteni kell - gondolom a te életed sem a pénz nélkül telik, hanem ha bemégy egy boltba fizetsz és mások is fizetnek neked. Ilyen alapon nem kéne olvasnunk sem, hanem elég lenne olyan embereket tartanunk akik tudnak olvasni...

2011. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, a kérdésre senki sem válaszolt. :(

A hitelt már felvettem, de mivel szeretném végtörleszteni, így nyilván van annyi forintom, ami ahhoz kell. Szóval én nem az a kategória vagyok, aki hitelből költött többet, mint amennyi pénze volt. Hanem a hitel felvételkor is nyertem, mert olcsóbb volt, mint a forinthitel és most meg kapok segítséget az államtól a végtörlesztéshez, valószínűleg az adófizetők pénzéből. Akkor most ki a hülye?

2011. szept. 26. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!