Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni a hitelem...

Nem tudom fizetni a hitelem már fél éve, és elköltöztem arról a címről-ahova esetleg levelet küldhetnek, szóval mire számítsak? Annyit tudok, hogy a bank eladta valami faktoring cégnek.

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Semmi nincs a nevemen,hogyan lehet,ha lehet még fizetési halasztást kérni?
2009. ápr. 27. 11:17
 1/2 anonim válasza:
100%
Az Otp. biztos megtalál, rafinált egy bank.
2009. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már faktoring cégnél van, az azt jelenti, hogy behajtás alatt van a dolog. Nem nagyon tudnak veled mit csinálni, attól függ mi volt ez amire hiteled volt (autó, lakás, más jellegű hitel). Hiteled nem lesz az biztos többet, de ne reménykedj, hogy nem találnak meg. Halasztást már nem tudsz kérni, csak max. kifizetni a díjhátralékodat, és a busás behajtási díjat.
2009. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!