Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H (KHB) Banknál felvett...

K&H (KHB) Banknál felvett frank alapú hitel rögzített árfolyamon történő végtörlesztésre lehet ugyan azon bankon belül Forint alapú hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Elsősorban azon emberek válaszának örülnék, akik hasonló cipőben járnak, vagyis KHB frankos ügyfelek, de Forintos hitel kiváltáson gondolkoznak.
2011. szept. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen. beszéltem velük,azt mondták elseje után már meglesznek a konstrukciók amiket ajánlani tudnak.
2011. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de elég sanszos, hogy nem lesz elég az eddigi fedezeted, kell még hozzá önerő vagy egy második ingatlan.
2011. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is itt van a hitelem és érdeklődtem a banknál, nem lehet csak új hitelt felvenni. Azt mondta az ügyintéző, hogy semmilyen akciót nem indítana, csak végtörleszteni lehet.
2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!