Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megmondaná valaki, hol lehet...

Megmondaná valaki, hol lehet felvenni a legkedvezőbb forinthitelt végtörlesztéshez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!

Ha jól látom még nem nagyon álltak elő a bankok ezzekkel a termékekkel.

2011. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OTP, FHB Axa már előállt. De minden bizonnyal ott kapod a legkedvezőbb hitelt, ahol a folyószámlád van, tehát ahollátják a havi forgalmadat visszamenőleg
2011. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

még nem jött ki a legtöbb bank a hitelkiváltó termékével.

Barátnőmmel az előbb beszéltem, aki egy bizonyos bank hiteltanácsadója és még ő sem tudta az új kamatokat az új termékről...


Én pl. azt mondtam a saját ügyfeleimnek, hogy 1 hét múlva térjünk rá a kalkulációk készítésére, mert addigra letisztul a helyzet és kiderül,hogy ki milyen feltételekkel adja a hitelét, illetve az is, hogy például mi az, amit a bank ajánl, illetve hiteltanácsadók segítségével mit lehet igénybe venni...

összeállítottam egy listát, hogy milyen adatok kellenek a hitelkiváltás kapcsán a kalkuláláshoz, én azokat gyűjtöm össze...


Te is írd össze, hogy mennyi a fennálló tartozásod, jövedelmed, meglévő hiteleid stb. és szerintem a hét második felében már jobban tudsz majd tájékozódni.


Arra figyelj, hogy a bankodnak csak akkor jelentsd be a betörlesztési szándékod, ha 100%, hogy máshol megkapod a hitelt...bejelentéstől számítva 60 napod van a kifizetésre.

2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincsenek akciós konstrukciók, és ahogy a gazdasági híreket olvasom, nem is lesznek.

Erste emelt 3%-ot a THM-en, hogy senki ne menjen oda, K&H nem ad még a saját devizahiteleseinek sem, stb.

(a portfolio.hu-n olvastam ezeket)

Nem túl jók a kilátások a hiteleseknek sajnos.

2011. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az MKB a következő. Ők egyszerűen közzétették a kondíciós listában, hogy nem fogadnak be hitelkiváltós kérelmet.
2011. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a Takarékszövetkezetek szeretnének előállni valamilyen kedvező Ft hitellel.
2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jelenleg a legkedvezőbb hitelt az FHB és a Volksbank adja. A korábban emlitett OTP messze a legdrágábbak egyike. Erste erös közepes, Unicredit nemrég hozta ki a hitelkiválto termékét, de nagyon drága.

Rafinak, KH-nak, Axa-nak nincs semmilyen. A tak.szövök is bőven 11%körüli termékekkel operálnak.

2011. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!