Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van A-hitelem, a bank lecsökke...

Van A-hitelem, a bank lecsökkentette a hitelkeretem. Gyes-en vagyok erre a számlára kapom a gyes-t és a családit is. A bank nem adott részletfizetést, az e havi pénzt nem engedte már felvenni. Ezt megteheti, hogy 100%-t, visszatartja a jövedelmemnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen megteheti, hiszen a folyószámlaszerződésben ehez hozzjárulásunkat adtuk!


Én is így jártam: amíg nőtt a hitelkeret, addig örültem neki, hogy mindig egy kicsivel többet költhetek, aztán most lecsökentették nekem is 167-ről 112-re, mert csak annyi pénz jön a számlára. Így a mostani fizetésemből már csak 55 ezer marad, mert a többit levonják. Bár én még így is jobban jártam, mert legalább marad valami.

:(

2009. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megteheti:( nekem az egész fizetésem ott fogta,majdnem 80 ezret .............és nem érdekelte,hogy emiatt nem tudok enni és számlákat fizetni. Azóta sem értem utol magam:(
2009. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Bár elolvastam volna a szerződést...azért hihetetlen,hogy képesek rá.ez ellen semmit se tudok tenni.remélem ők is kerülnek hasonló helyzetbe.
2009. nov. 6. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen, igaz én csak - 35 000-ig mehetek le, ezt állítottam be. Munkanélküli lettem, a munkanélkülit a postás hozta, semmit nem utaltak, mínuszban maradt a kártyám. Aztán kaptam levelet, hogy egyenlítsem ki. De nem tudtam vagy 2 hónapig. Aztán szültem. Jött az anyasági, tgyás, családi és egyből le is vették, ami nekik kellett, talán egy hónapig nem tudtam mínuszba menni. Aztán ahogy rendszeresen jött a tgyás és csp visszaállították a hitelkeretem. Megint mehetek mínuszba.


Csak azért írtam, hátha nálad is így lesz. Kitartás!

2009. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy nyitottam másik bankszámlát, aztán oda utaltak mindent. Nem volt más választás, a lét volt a tét.
2009. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!