Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudtok-e nekem olyan lekötések...

Tudtok-e nekem olyan lekötéseket ajánlani, ahova havonta tudok berakni pénzt és kamatozik?

Figyelt kérdés
Bankokat, esetleg a honlapokat, kamat százalékot várok.
2011. okt. 4. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én innen válaszottam:

[link]


Körmend és vidéke Takarékszövetkezet, 3 hónapra 8%

Jelenleg ez a legjobb, ahol egyben lehet tartani a pénzt és nem kell megosztani különböző betétek és alapok között, hogy elérj egy kis részre valami kiemelkedő kamatot.

2011. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül muszáj bankkal kezdened? Irják itt ,hogy 8% kamat hát ja csak egy a bökkenő ,hogy 6.5% az infláció meg a kormányunk is próbálja levenni belőle a hasznát eléggé. Van ennél jobb megoldás is
2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindnekinek köszönöm a válaszát!

Kedves utolsó, mire gondoltál jobb megoldás alatt?

2011. okt. 4. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Már több itteni kérdezőnek is felvetettem mert mindenki bankokkal akar kezdeni mintha mást nem is ismernének vagy mástól félnének. Amit én ajánlanék neked nem hagyományos dolog és nem kell havonta beleraknod mégis igen szép összeget össze lehet vele hozni. Ez pedig a befektetési arany. Pár gondolatot felsorolhatok mért is jó csak úgy nagy általában.

A fizikai arany máshoz nem mérhető garanciát biztosít a befektetések megóvásához.

2. Az értéke és a nagy likviditása miatt az arany az egyetlen, mindenki által egyformán elismert nemzetközi valuta.

3. Az arany értékére nincsenek hatással a szociális és politikai változások, a háborús konfliktusok, illetve a természeti katasztrófák.

4. A papírpénzzel szemben az arany kifejezetten értékálló befektetésnek számít.

5. Az arany biztonságot nyújt az inflációval szemben.


Ezek csak úgy röviden tömören. De ha mint lehetőség érdekel akkor megvitathatjuk a felsorolt pontokat miért is igazak vagy sem. Akár azt is hogyan juthatsz hozzá befektetési aranyhoz nem nagy összeggel és hogy ez mennyit hozhat a konyhára.

2011. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, ezt belátom, hogy sokkal jobb befektetés, de ha nincs annyi pénzem, akkor ez nem fog menni. sajnos nem százezrekre gondoltam amit havonta beraknék, de kíváncsi lennék, hogy mennyi lenne az a kis összeg amire gondoltál.

köszi akár priviben is írhatsz

2011. okt. 5. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!