Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felmondta a hitelemet az a...

Felmondta a hitelemet az a bizonyos E betűs bank, mivel nem tudtam fizetni. Átadták az ügyem egy követeléskezelő Zrt-nek. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Egyösszegben be kell fizetnem a fennmaradó összeget,azt mondta a bank.Persze nem tudom,ez a követeléskezelő Zrt mit csinál?Behejtót küld rám,vagy mit?
2009. ápr. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen behajtót küld. Ha jelzálog, akkor elárverezik az ingatlant, ha sima kölcsön akkor lefoglalhatják a nem létszükségletű ingóságaidat. (Kocsi, számítógép, tévé....)

Azért pár hónapod még van, meg lehet velük mondjuk 2-3 részletben állapodni.

2009. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj még van egy kis időd!!! Nem az a céljuk,hogy mindenáron végre hajtót küldjenek a lakásodra(az a legutolsó ha te tényleg nem reagálsz a követelésükre.Írj a cégnek,hogy sajnos nem tudsz egy összegben fizetni,de mivel szándékodban áll rendezni a tartózásodat,kéred a részlet fizetési lehetőséget...Nemrég így jártunk mi is,és elfogadták a kérelmet...Kedvesen beszélnek veled,ha te is normális hangnemben tárgyalsz velük..A lényeg,hogy a részletet viszont fizetned kell,mert ha azt sem rendezed nem fogsz második esélyt kapni...
2009. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam!Nem kaptam még semmilyen levelt a Zrt-től és a banktól sem.Ha kapok felszólítást utánna írjak levelet,amit az előbb írtál?
2009. ápr. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!