Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a jobb a két megtakarít...

Melyik a jobb a két megtakarítási ajánlatból?

Figyelt kérdés

Szeretnék pénzt félretenni, de nem tudom ez megéri-e. Mennyi pénzem lehet ebből mondjuk 3 vagy 5 év múlva?

Ha mondjuk összegyűlik 75000 Ft a "felhalmozási évben"? utána már nem is lehet betenni hozzá?


[link]


[link]


2011. szept. 26. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a jobb a kettő közül azt nem tudom bár a quastor-ról már hallottam, hogy jó de a hallottamra nem nagyon szoktam adni. Viszont tudok egy harmadik lehetőséget
2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ mi a célod a megtakarítással, mit vársz el egy pénzintézettől azok alatt az évek alatt + szolgáltatásként. De általánosságban is van az említetteknél jobb megtakarítási forma is.
2011. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mik vannak, amik jobbak?
2011. okt. 13. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos biztos nem rosszak ezek se nekem a következők a problémáim velük. Egy jó dolog nem egy nagy összeggel kezdesz. De elég hosszú ideig benne kell lennie a pénzednek (évek). A kamat amit adnak hát enyhén szólva is kevés a hh-nál 4,5%-t ír jól olvastam? Ezzel is csak az a a baj ,hogy az infláció meg 6.5% meg még kamat adó is lehetséges. Még egyszer mondom lehet ,hogy ez jó dolog. Én viszont találtam olyat amihez nem kellenek évek igaz az indulási összeg nagyobb de csak egyszer kell és nem kell havonta bele pakolni. Nincs rá kamat adó, ha pénzé teszed egyszerűen simán leadózod és kész. Az infláció nincs rá hatással. Eredeti formájában míg nem teszed pénzé addig adómentes. Sorolhatnám tovább előnyeit de fölösleges. Ezeket a befektetési arany produkálja. Hogy mennyiből kereshetsz mennyit valószínűleg ez jobban érdekel. Nos kb 160e Ft-ból (befektetési arany grammja 11000Ft) 100X11000Ft amit kereshetsz vele. Lehet még az is kérdés na de kinek adnám el? Hát ugyan annak a cégnek akitől ezt megkerested ugyan is vállalja ,hogy vissza is vásárolja. Hogy ez mennyire hihető annak csak azt tudom mondani aki nem hiszi járjon utána. Vagyunk már sokan akiknek ez az üzlet sokat hozott. Volt aki ebből fizette vissza a hitelét 4hónap alatt.
2011. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!