Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a providentről?

Mi a véleményetek a providentről?

Figyelt kérdés
ha negatív akkor ajánljatok jobbat.köszi
2011. okt. 8. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
hullarablók, pofátlanok, és drágák. kondilista alapján a cofidis jobb, de azokra se bíznám rá a kutyámat. :)
2011. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Semmi, egy szolgáltatást nyújtanak és kész. Inkább azokról van meg a véleményem, akik ész nélkül igénybe veszik.
2011. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
semmivel sem rosszabb a kamat, mint bármelyik személyi kölcsön vagy áruvásárlási hitel esetén...nem kell kérni az otthoni szolgáltatást és kész
2011. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A provident sem szegezz senki fejéhez pisztolyt,hogy márpedig vegyen fel kölcsönt.Ha valaki igénybe veszi,és tőlük akar pénzhez jutni,az már az elején pontosan megtudja,hogy a felvett X.összeget hány héten keresztül és mennyi összeget fog visszafizetni.Ha tudja vállalni valaki akkor éljen vele.Ha nem tudja akkor ne menjen a providenthez.Azért nem ár végig gondolni,hogy mondjuk a heti 15.000 forintot bírja-e valaki(magasabb összegnél akár ennyi is lehet a heti fizetés)
2011. okt. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
uzsorasabb, mint a tobbi. Akkor is adnak hitelt, ha egyikotoknek sincs munkaja, a kamat illetve a THM havi 587% - es igen, nem tart senki sem a hitelt kerok fejehez pisztolyt, de nem is vilagositjak fel szerencsetleneket, hogy a kolcsonkert 10ezer Ft hitel azt jelenti, hogy 58700-at kell visszaadni, lehetoleg 1 honapon belul.
2011. okt. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó marhaságot írt. De nem adnak olyan magas hitelt,hogy heti 15.000.-et kelljen fizetni. Ehhez ugyanis nagyon magas jövedelem kellene. Az pedig nem vesz fel hitelt.

A bankkamatok sem kevesebbek,főleg a személyi kölcsönök vagy árúvásárlási hitelek. Csak erre senki nem gondol,mert a Provident csak egy évre ad hitelt, a bankok pedig hosszabb távra. Ha számlára kéred a pénzt és onnan is fizetsz,akkor sokkal kevesebbet kell visszafizetned,mintha a képviselő házhoz jön.

2011. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem pénz kell,akkor a saját bankomhoz megyek.
2011. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 04:20

Nem igaz amit írtál!Én vettem fel tőlük egyszer kölcsönt.Nem adak hitelt ha nincs jövedelmed.Sőt nagyobb összegnél kezest is kérnek.

Én nekem a nő mindent elmondott.Hogy mennyi az utánajáró kamat,hogy hetente ennyit kell visszafizetnem,hogy minden pénteken ebben az időpontban fog jönni a pénzért.A nő mondta is,hogy ha gondolom akkor jön másnap,addig rágjam át,számoljam ki,hogy nekem megéri-e.AMikor elment kiszámoltam,hogy havi szinten mennyit fizetek,és ha letelik a határidő mennyivel fogok többet fizetni vissza.Nem csapott be,mert feketén-fehéren megmondta hogy mennyi lesz.Én vállaltam,mert viszonylag kisebb összegről volt szó.Azóta ki is fizettem,és semmi gondom nem volt velük..

Nem kell vállalni ha nem mennek a feltételek.

Csak megjegyzem,hogy a barátnőmnek sürgősen 200.000 forintra volt szüksége,és ő is hozzájuk fordult.Neki is mindent elmondtak,megmutattak.Ő is gondolkodott,de végül nem vette igénybe,mert úgy érezte nem lesz képes hetente annyit fizetni.Ezzel be is fejeződött a providenttel az üzleti kapcsolata..

2011. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 06:54

Én 14.500 forintot fizettem nekik hetente.

2011. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen meg vagyok velük elégedve, már az elején tisztázva van minden költség, nem fognak ész nélkül kamatot emelni, meg hasonlók!! Szóval minden tisztázott, kérdés, vállalható el az ügyfélnek. Éppen ezért biztonságos!

Mi 50 ezret vettünk fel, 71-et fizetünk vissza, 60 hétre.

És a banki utalásos módszer tényleg jobban megéri, olyat érdemes felvenni.

2011. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!