Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért romlik ennyire a forint...

Miért romlik ennyire a forint a juróval szemben?! (2011.10.10. )

Figyelt kérdés
Ennyire szét**sszák az országot az Orbánék? :O
2011. okt. 10. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Most éppen leginkább a görög válság miatt, de neked úgyis mindegy lesz, hogy mit írnak ide, úgyhogy nem baj, hogy úgy tudod, hogy az Orbánék miatt. Persze közük van hozzá azért.
2011. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén? Én csak a magyar politikusokat cserélném le és már jobb lenne az egész helyzet!
2011. okt. 10. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb. Az "újak" ugyanúgy elk**vulnának. Nagyon hamar.
2011. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos a sz*rból nem lehet várat építeni.
2011. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha az állam ennyire segíteni akar a devizásoknak, miért a rossz rögzített árfolyamot választja, ahelyett hogy kifizetné az emberek helyett a hitelt és kedvezőbben ajánlana annak hitelt, aki felvette a svájci frankalapú hitelét?!
2011. okt. 11. 21:07
 6/7 anonim válasza:
Kondolom te is olyan vagy aki felelőtlenül felvette a CHF hitelt, és nem tudja törleszteni.
2012. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én még diák vagyok. : ) De csak nézni kell a fontosabb dolgokat. : )
2012. okt. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!