Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sűrgősen szükségem lenne 200...

Sűrgősen szükségem lenne 200 ezer forintra, hitelt nem tudok felvenni, mert gyeden vagyok, milyen megoldás létezik? Provident sem ad!

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
A Providenttől akkor sem szabadna ha adna. Ilyen esetben a család, illetve a barátok szokták a megoldást jelenteni.
2009. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyesre,gyedre nem adnak,nekem is a férjem tudott csak felvenni,minimállal van bejelentve,az más hogy amellett kap még...a minimálra igényeltünk 100ezret,és 60at engedtek.

Te biztos nem fogsz tudni felvenni sehol gyedre,mert azt nem tekintik rendszeres jövedelemnek,nem tudom miért hisz biztosabb mint a munkából származó....

Valamelyik családtagodat kell megfűzni vegyen fel neked..

Az előző válaszoló könnyen beszél biztos nem tudja milyen mikor az embernek nincs más választása...

Nincs mögötte egyik részről sem olyan családi háttér aki tudná támogatni ilyenkor anyagilag,jó neki...

Nálunk is a család ,szülők,testvérek (családosok)és hónapról hónapra élnek.

2010. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!