Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan kaphatnék 6 millió...

Honnan kaphatnék 6 millió forintot végtörlesztéshez?

Figyelt kérdés

6 millió Ft-ra lenne szükségem,de nem kapok elég forinthitelt, kevés fedezetnek a kis lakásom.Saját bankomnál próbálkoztam( Erste), meg egy takarékszövetkezetnél.A lakás max.6 milliót ér, vagyis erre csak 3,6 milliót adnának.Bezzeg adtak ugyanerre svájci frankosat 4 éve...

Hová forduljak? Hol érdemes még próbálkozni?A nettó keresetem 113000,- Ft.Jelenlegi törlesztőm pedig a fele.


2011. nov. 13. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Pótfedezettel esetleg. Ha van rokon, barát, ismerős, aki szereti a veszélyes életet, beszállhat a saját ingatlannal.

Mondjuk a kereseted is necces, arra mit mondtak?

2011. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként 113 ezer forintra még hármat se adnak. Kell melléd egy adóstárs sok zsével meg házzal.
2011. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Otp-nek elég a minimálbér!!!!
2011. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor harmadik. Van ott már más feltétel is. Senki nem hülye, hogy kevés pénzre kis fedezetre nagy hitelt adjon.
2011. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A keresetemet nem is kérdezték, nem jutottunk el odáig.Az OTP-ben nem voltam, esetleg elmegyek.

4 éve erre az egyszobás lakásra kaptam 5 milliót, pedig egyéb fedezet nem volt, a bérem kb. ugyanennyi.

Már majdnem 1 millát kifizettem, de most 6-tal tartozom 180-as árfolyamon.Amúgy 8,5-tel...

Nem tudok élni a végtörlesztéssel, és ez nagyon elkeserít.Húzom az igát rendesen, nem voltam egy napot sem munka nélkül, és itt tartok 42 évesen...

2011. nov. 14. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem elég a fedezet akkor az Otp se ad!

Nekem viszont simán adott a minimálbérre, igaz, hogy a házam ér 20 milliót, a hitelem 4,7millió.

2011. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!