Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta megelőlegező...

Fundamenta megelőlegező hitel. Hogy működik? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Idén kötöttem fundamenta szerződést (havi 10 000Ft-os befizetéssel) 4év 4hónapra (1 610 000Ft-os szerződéses összeggel)

először is: szeretném meghosszabbítani 6év 7hónapra, ugyanúgy 10 000ft-al fizetve. De viszont a teljes szerződéses összeget (2 500 000Ft) felszeretném venni 2év múlva (2013ban) ha felvettem a hitelt (2év múlva) mennyi ideig és mennyit kell fizetnem, hogy befizessem a hitelösszeget, és a megtakarítást is?

Lehet kicsit bonyolultan fogalmaztam...aki érti és tud nekem segíteni írjon!


2011. nov. 14. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég összetett kérdés, kérdezd meg az ügyintézőt, akinél a szerződést kötötted.
2011. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a megelőlegező hitel kamata 7,6%, akkor a hitel felvételétől a takarékossági idő végéig a 2,5 millának a 7,5% kamatát fizeted plusz a vállalt havi takarékossági összeget. ha takarékossági idószak lejár akkor a hitelkamat lecsökken a szerződésben meghatározottra, és együtt fizeted a hitel tőkerészével.


Én a helyedben ha tehetném, emelném a szerződéses összeget inkább mint futamidőt hosszabítsak.

2011. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!