Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapesten van olyan bolt...

Budapesten van olyan bolt (nem internetes), ahol személyesen lehet Good Delivery minősítésű befektetési aranyat vásárolni?

Figyelt kérdés
arany
2011. nov. 14. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg őket: [link] Arteustól forgalmaznak: [link]
2011. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És svájcbólmagánszemélyként nem lehet rendelni? Mindegyik ilyen cég csak rendelésre szállít, minek tőlük vegyek, nem lehet közvetlenül?
2011. dec. 3. 17:57
 3/5 Kulimár Miklós válasza:
Üdvözlöm örülök a kérdésnek, természetesen van ilyen vállalat: Magyar Aranykereskedő Zrt. weboldal: www.aranyatveszek.hu Tel: +36 1 666 2772 mobil: +36 20 327 0812. Svájci Argor Heraeus Befektetési aranyat árusítanak, ezek az aranytömbök megfelelnek a nemzetközi Good Delivery szabványnak. Tehát megvásárolható a befektetési arany raktárról.
2012. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PĂŠterK válasza:
Lehet Svájcból venni direkt, de akkor eladáskor oda kell visszavinned a legmagasabb visszavásárlási ár végett. Budapesten Karatbars vagy Argor több helyen van készleten, én innen vettem minősített kis kiszerelést ajándékba, készletről: aranyat . eu / 061 999 4222
2012. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PĂŠterK válasza:
Lehet Svájcból venni direkt, de akkor eladáskor oda kell visszavinned a legmagasabb visszavásárlási ár végett. Budapesten Karatbars vagy Argor több helyen van készleten, én innen vettem minősí­tett kis kiszerelést ajándékba, készletrő‘l: aranyat . eu / 061 999 4222
2012. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!