Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy sikerül eladnom az autómat?

Figyelt kérdés

Hitelátvállalással adnám oda, azonban fogalmam sincs, hogy milyen hamar mennek el az ilyenek. Alig futott és még nagyon új! [link]

Mi a véleményetek?


2011. nov. 19. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, jók a paraméterei. De mennyi a hitel rajta?
2011. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tavaly kerestem autókat, de az ilyen hirdetéseket fel se hívtam, amiből nem derült ki számomra az ára.
2011. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aki nem írja oda az árat, az nem akarja eladni!!
2011. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani, aki ki sem írja, hogy mennyi az a FIX törlesztő arra 3 mp-et szánok, de fel nem hívom már, az biztos.
2011. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A kérdező kiírta a fix törlesztőt, csak azt nem, hogy mennyibe fog kerülni az autó így a vevőnek.
2011. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oda van írva minden, 0 ft-ért elvihető, és a törlesztő összeg is ott van
2011. nov. 20. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradtságot és még egyszer ránéztem.

A tiedet, közel 3 millióért hirdeted úgy, hogy még bármennyire megemelheti közben a bank a havi törlesztést!!


Mint vevő, beírtam az autód adatait.

Kb. fele ennyiért vannak kp.-s hasonlók, ugyan ott!


Te melyiket vennéd meg??

2011. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oda van írva, de ki a fene fog szorozgatni 44 ezret 65-tel? Én biztos nem. Ha nincs kiírva, hogy 3 millió, vagy 5 millió, szevasztavasz, nem is akarod eladni igazán. És sztem vagyunk még páran így ezzel. Kínálat annyi van, mint égen a csillag, akkor az ember azt nézi meg, amivel nem kell számolgatni meg utánajárni. Nem?
2011. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen lehet hogy veszel fele annyiért, de mennyi km-rel és az 2009-es?

továbbá, éppenséggel, ha valakinek nincs 1,5 a zsebben, és autót szeretne, és nem 200 ezer ft ért, és nem akar 20% -t befizetni, egy új autóra, annak megéri, főleg, úgy, hogy már mennyi részlet be lett belőle fizetve, mert meg ha 1,5 hitelre veszi abból lesz 3 milla kb. és szarabb állapotút vett meg közben ez is ennyi, csak sajnos, ezt sokan nem látják! :(

2011. nov. 22. 08:23
 10/12 A kérdező kommentje:
jah és mivel írtam, hogy FIX törlesztő a bank nem emelheti meg a havi törlesztést...
2011. nov. 22. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!