Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek érdemes-e ausztiai...

Szerintetek érdemes-e ausztiai bankban befektetni a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyszer volt a tv2 Naplóban, hogy a magyarok már mennyi mindent intéznek Ausztriában , még a banki ügyeket is. Mivel Magyarországon alacsony a betéti kamat és kamatadó is van, ezért gondolkozom ezen. - és lehet-e on-line módon bankszámlát nyitni?
2011. nov. 23. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Online nem tudsz számlát nyitni, az osztrákok alaposan megnézik, hogy kinek nyitnak bankszámlát. A kamat kint alacsonyabb, mivel EUR-ban számolnak, és adó kinn is van.
2011. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudok Magyarországon intézhető osztrák érdekeltségű pénzintézetet, amit itt intézhetsz. Akkor éri meg őket választani, ha hosszabb távban gondolkozol. Nekem is ott van pénzem forintban és euróban is, meg vagyok vele elégedve!
2011. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!