Ha kb.7,5 millió hitelt szeretnénk felvenni, devizaalapút, lakásvásárlásra, milyen törlesztőrészletekkel, illetve induló költségekkel kell számolnom? Mennyi kb. az ügyintézési idő?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak elméleti a kérdés, ügynökökkel nem vesszük fel a kapcsolatot, csak szeretnénk egy kicsit tervezni, hogy lehetséges-e ennyi hitel, vagy lejjebb kell adnunk a dologból.
2009. máj. 14. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek az összegek annyira változóak lehetnek banktól és sok mástól is függenek, hogy így nem lehet erre választ adni. Számít az is, hogy új vagy használt lakást vesztek, első lakástulajdonotok vagy sem, a kamatok is változnak. Konkrét esettel kapcsolatban keressetek fel több bankot, kérjetek hitelajánlatot de talán mégis brókerral kellene beszélni, az több bankkal is tart kapcsolatot.
2009. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez minden banknál más és más, csak be szerettem volna állítani a költségvetésembe egy kb. összeget, hogy tudjam átgondolni a dolgokat.
2009. máj. 14. 14:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Használt házat vennénk, a páromnak egy örökölt háza van haszonélvezettel terhelten, nekem egy negyed ház, szintén haszonélvezettel terhelten, amit kivásárolnának tőlem.
2009. máj. 14. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van kb. 3 milliótok önerőnek csak akkor érdemes belevágni.
2009. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.3 millió van kp-ban + 3,75 milliót kell kifizetni nekem a házrészemért (szintén nagyrészt hitelből).
2009. máj. 14. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
induló ktg kb 100.000, törlesztő 20 éves futamidőnél kb 60E Ft/hó
2009. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi is pont 7,5 milliót vettünk fel, igaz 1 éve.Válság előtt. OTP, fészekrakó hitel volt, lakástakarékkal. A hitel havonta, 38ezer volt, válság óta 56ezer. Lakástakarék pedig 5 ezer. Sajnos a bankok bekeményítettek, igy fogalmam sincs most mi van. Ja nekünk 2,5 millió önerőnk volt, és 1 hónap múlva költözhettünk.
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!