Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehetne kamatoztatni...

Hogyan lehetne kamatoztatni relatívan gyorsan 500 000Ft ot? Nem banki elhelyezésre vagy lekötésre gondolok! Bármilyen befektetés vagy bármi ami jó ötlet! Normális választ kérek!

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 02:39
 1/4 A kérdező kommentje:
kockázatot merek vállalni érte lehet nagyobb kisebb is!
2011. dec. 2. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzá tennék, hogy ha devizatőzsdében gondolkozol akkor lehet automatizálva is, azaz forex robotokkal, ahol ráteszed a neked megfelelő automata rendszert a számládra és az kereskedik a beprogramozott stratégia szerint. De erről is van szó az oldalon amit az előbb megadtam.

Vannak menedzselt számlák is ahol odaadod a pénzed a brókereknek és ők kereskednek a számlán helyetted, de ezt nem ajánlom mert elbukhatják, ellophatják, stb... Akkor már csináld magad, vagy úgy, hogy megtanulsz egy stratégiát vagy robotozol.

2011. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
végtelenpénz - blog a "blogspot"on. Ott talán megtalálod a választ... ;-)
2011. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a FOREX-ezést ajánlom. Teljesen kezdőként vágtam bele, 1-2 hétig csak tanulmányoztam, hogyan működik, le lehet tölteni DEMO számlákat is, amiken kísérletezhetsz virtuális pénzzel. Nagy kockázat, de nagyon sokat lehet vele nyerni, ha jól csinálod. A robotok biztosabbak, érdemes befektetni rájuk. Persze csak akkor vágj bele, ha nem dől össze a ház akkor sem, ha elbukod az összeset. Én néhány nap alatt kerestem 300 EUR-t, de aztán volt olyan is, hogy elbuktam 200-at. Összességében, ha valaki ügyes, és van érzéke hozzá, hónapok alatt megduplázhatja a pénzét. Ezt semelyik más befektetéssel nem tudod elérni!
2012. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!