Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem van kb.300 ezer ft-om...

Nekem van kb.300 ezer ft-om és ebből szeretnék többet csinálni. A tözsdéhez ilyenekhez nem értek, és az MLM rendszerek sem érdekelnek, próbáltam már. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy pénzügyi tanácsadóhoz fordulok, de hallottam, hogy azok is csak lehúznak.
2011. nov. 2. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem elég befektetésre, legjobb, ha sportfogadáson fialtatod, inkább teniszen, ott csak két kimenetel lehet, olvass elemzéseket, ez nem vicc, én 3 hónap alatt meghétszereztem a pénzem, persze kockáztatni kell, százezreket.
2011. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekelne több vélemény is :)
2011. nov. 3. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ukrán cigarettát vegyél 200 forintér. Vegyél ezer doboz cigarettát, az 200ezer forint. Eladod 450-ért akkor lesz 450 ezer forintod. Száz ezer forintot oda adsz a határőröknek ,hogy engedjenek át. Én így keresem a kenyerem.

Meg veszek 100ezer doboz cigarettát 20millóért. És eladom 45 millióért. Így nagyon megéri. Bár benne van a lebukás veszélye is.


Üdv:Jobbikosak

2011. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nem rossz, de nincs kocsim se, sn nem szeretném lecsukatni magam :)

Más? :)

2011. nov. 4. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kamionokkal hozom be a cigarettát, Ebből van mindenem.
2011. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!