Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kórházi dolgozó vagyok!...

Kórházi dolgozó vagyok! Tegnap az OTP kártyások megkapták a fizetést! Van valaki aki esetleg CIB bankban dolgozik? Van esélyem hogy hétfőn megkapjam a fizut?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy miért, de az OTP-seknek nem ért a számlájukra a fizetésük.A többiek mind megkapták.
2011. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még arra is van esély h most 7végén meg kapd...meddig ül rá a bank..de sztem 5ig minden képen meg kell h kapd az pedig 7fő így a 7fő tuti de sztem a 7vége sem kizárt...
2011. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"7végén" nem dolgoznak a bankok, hétfőre viszont ott lehet a pénz a számlán.

(hogy én az ilyet mennyire utálom, mert olvashatatlanná teszi a szöveget)

2011. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7végén nem dolgoznak igen,de lehet állítani ezt azt..volt h szombat este 10kor kaptam meg a fizut meg olyan is h reggel 6kor..sztem ekkor sem dolgoznak...
2011. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is sőt mindig úgy van hogy reggel 4 órakor kaptam meg a fizetést! Egyébként olyan embert keresek aki CIB bankban dolgozik!!! Ő biztosan tud választ adni a kérdésemre!
2011. dec. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!