Kaphat-e diák hitelt?

Figyelt kérdés

Diákmunkásként dolgozom egy budapesti székhelyű cégnél.

Az albérletbe még nem vagyok bejelentve, a főbérlő várni akar ezzel egy félévet.

Nem lakást, vagy autót szeretnék venni, hanem egy laptop-ot valamelyik elektronikai üzletben, vagy webáruházban.

Na most a weblapjukon nem látok semmi konkrét utalást arra, hogy állandó munkával nem rendelkezőknek nem adnának hitelt, és az sem egyértelmű nekem, hogy akkor most a jövedelemigazolás kötelező-e vagy sem. Olyat nem igazán tudok felmutatni.

De lehet, hogy csak én vagyok a hülye ezekhez a dolgokhoz. Diákhitelem van, az nem számíthat bele ugye? A közüzemi számláknak is mind egyértelműen az én nevemre kell, hogy szóljanak igaz?


Ezeket az oldalakat néztem eddig:

[link]

[link]

[link]

[link]


Kérem, ha valaki tudja, hogy rám mi vonatkozik, ossza meg velem! Előre is köszönöm!


24/F


2011. dec. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit tapasztalatlan vagy ezekben a dolgokban. Szerintem úgy jársz a legjobban, ha beszélsz szüleiddel, hogy segítenek neked megvenni a gépet. Persze nem anyagilag, hanem a többi dologban.
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazán egyszerű. Állandó jövedelem nélkül nem fog senki hitelt adni neked. Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy vegyék fel helyetted, te pedig majd nekik törlesztesz.
2011. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!