Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legmegbízhatóbb,...

Melyik bank a legmegbízhatóbb, ha le akarom kötni a pénzem? És annyit is kapok, amennyi jár/ígértek? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden banknál annyit kapsz, amennyiben megegyeztetek a szerződéskötéskor.
2011. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenhol annyit kapsz, amit viszont nem reklámoznak, azok a számlához kapcsolódó költségek. Én már mondtam le nagyobb kamatról, mert a pénz utalási díja el is vitte volna a különbözetet. Érdemes minden költséget belevenni a számításba. Betét-összehasonlítót találsz a PSZÁF oldalán.
2011. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, nem véletlen nem a reklámot írtam. Azokból nem lehet tájékozódni.
2011. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NPetya válasza:
Hasi tasi nem kér kódot!
2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Banknál ne köss le pénzt... ha tudsz nélkülözni akkor vegyél fizikai aranyat, saját tapasztalat szerint sokkal jobb... és fél éven belül többet hoz, mint az éves kamat.

2010 elején eladtam egy örökölt telkemet, és az árából (14M forintból) vettem 1,6 kg fizikai aranyat, jelenleg kb 17 M-ért vihetném vissza.

Én az aranypiac.hu-n vettem, korrektek és nagyon segítőkészek!

Ezt tudom ajánlani. (50-100 gr-os tömbökben éri meg a legjobban, mert ha gyorsan kell pénz, de nem az összes, akkor nem kell eladni mind...)

2011. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okoskatörp ***** válasza:

A legbiztosabb a "bármelyik bank", de sok hozamra ne számíts.

Mindegyik annyit fizet amennyiben megegyeztél velük a szerződéskötéskor. Tessék végigolvasni a kondíciós lista vonatkozó részeit.


Igazi válasz akkor lenne, ha tudnánk hogy a Likviditás/Biztonság/Hozam szentháromságból neked melyik mennyire fontos. Ennek alapján kell dönteni. Ebben egy tanácsadó tudna segíteni. Lehet hogy állampapír, arany, befektetési alap, tőzsdei papírok, vagy ezek keveréke.

2012. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!