Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nektek mi a véleményetek mibe...

Kapo1588 kérdése:

Nektek mi a véleményetek mibe érdemes most fektetni a részvénypiacon? Mind a magyar mind az osztrák érdekelne.

Figyelt kérdés
OTP-t pl szerintetetek megéri venni 3200-őn? Régebben egyértelműen rávágtam volna hogy igen de ahogy mostanában látom nagyon ekörül mozog se fel se le.

2011. dec. 27. 07:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát én Európában semmit sem vennék az tuti :D. OTP-t akkor vennék ha megint visszamegy 2700-2750 körülre aztán 3300-ért adnám. Ha megnézed az előző hónapokat nem egyszer men tle 2800 alá aztán utána fel 3300-ig aztán megint le megint fel megint le megint fel......
2011. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

igen én is vettem 2880 és sikerült eladnom 3400en csak nem tudom mit várjak mert eddig úgy gondoltam hogy 3100-3200ért is még megéri. de már nem vagyok benne biztos. akkor te mit veszel és honnan? osztrák részvények?

Jah meg egy másik kérdés ha én nyersanyagot vagy azzal foglalkozó befektetési jegyet szeretnék azt hol tudok venni?

köszi a segítséget

2011. dec. 27. 12:38
 3/22 anonim ***** válasza:

Én nem tőzsdézek, itt pedig nem sokan fognak hozzászólni szerintem.


itt találhatsz hasznos infókat és kérdezhetsz is: [link]

2011. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Magyar részvényt az adósságválság miatt nem vennék. Európában meg az euró nem áll valami jól....


OTP-t 3200 on semmiképp sem vennék. 2800 alatt vennék 3200-ért már adnám.


Egyébként a hitelminősítők sem hiába rontottak az ország besorolásán szerintem további fog csökkenni a BUX.

2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha ezt nem veszitek akkor ti mibe teszitek a pénzetek?
2011. dec. 27. 13:23
 6/22 anonim ***** válasza:

Én a valutatőzsdét találtam a legjobbnak, és ők kezelik a befektetésem:

[link]

Bár most téli szünet van a kereskedésekben Jan 9-ig, de egyébként szépen hozzák a havi 10-15%-os profitokat.

2011. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

jobban szeretem én kezelni a pénzem elég sok rosszat hallottam erről a kis privát cégekről akik majd hejj de jól befektetik a pénzem...

Ti hogy osztjátok meg a pénzetek? mindent egy lapra, vagy van benne minden állampapírtól megkezdve befektetési jegyen át részvényig?van valami "bevállt" arány?

2011. dec. 27. 20:50
 8/22 anonim ***** válasza:

OTP-t semmiképpen sem vennék. Legfeljebb sortolnám, de arra meg van egy csomó minden más, ami alkalmasabb. Pl. BUX1212, vagy arany. Ma reggel pl. vettem EBDAXTS19-et, eddig 6% profit (bár nem iszok előre a medve bőrére, holnap reggelig, míg alszom, még sok minden történhet :)


Amúgy a pénzem java részén tegnap hazai bóvlit vettem (most, hogy ketten is leminősítettek miket, megugrottak a hozamok) meg még vannak régről quaestor-kötvényeim (9 % éves kamatra)

2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok, EBGOLDTS19-et akartam írni. Bár a DAX-ot se rossz ötlet sortolni, ma az is leszakadt a p*ba :)
2011. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló bóvli alatt mit értesz? melyik brókercégnél vagy banknál van számlád?
2011. dec. 28. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!