Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más sem tud végtörleszteni?

Más sem tud végtörleszteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De tudunk, Miért nem tudsz?
2011. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen tudnak végtörleszteni, nyugodj meg. Én a magam részéről nem is szeretnék, mert realizálnék egy hatalmas árfolyamveszteséget és érdemben nem csökkenne a törlesztőm. Ráadásul a kormány amilyen ámokfutásba kezdett, a forint hiteleket sem nevezném már kiszámíthatónak.
2011. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sem tudok! Nagyon jó fizetésem van, mégsem kaptam forint hitelt.
2011. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Jó fizetés, és mi sem kapunk hitelt. Ráadásul még ezen felül többet is kellene fizetni.
2011. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi sem tudunk. :-( Csak akkor tudnánk végtörleszteni, ha forint alapú hitelt vennénk fel. Valószínűleg adna a bank, de mi nem akarunk egy újabb hitelt, és a hitelt-hitellel fizetni nem valami jó megoldás.

Már "csak" 3,5 évünk van hátra, már számolom a napokat, hogy mikor lesz vége.


Kitartást neked is! :-)

2011. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Toncsi63 válasza:
Én sem tudok sem vég- sem egyéb törlesztést fizetni. Ugyanis nem vettem fel semmilyen hitelt. A házam felújításra szorul (apránként csinálgatom), az autóm öreg (de hibátlanul működik), de minden az enyém. Csupán szerettem volna leírni, hogy nem mindenki harapott rá a csalira annak idején. Sőt! Akkoriban, mikor mindenki ész nélkül vette fel a hiteleket, csak csodálkoztam, hogy ők nem látják, hogy mire megy ki ez az egész?!
2011. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj de jó már neked "kedves" utolsó. Csak tudod nem mindenkinek adatott az meg, hogy legyen egy saját háza, amit apránként fel lehet újítani.
2011. dec. 31. 09:00
 8/18 anonim válasza:
92%
Ahogy mondták a régi öregek: "Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér."
2012. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia, csatlakozom a nincshiteles kollégához.

Mi is megtehettük volna 8 éve, hogy vakítunk és a kenyérpirítótól az új kocsin át a házig mindent hitelre vásároljunk. DE!

Az akkori józan ész minden formában tiltakozott, mert nem volt ésszerű egy olyan országban idegen FRANKBAN eladósodni, amely EURO-t akar bevezetni de a jövedemek ma még FORINT-ban keletkeznek.


Ígyhát mindenünk később lett, nem is csilli-villi új, de a miénk.

2012. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Elfogadták a bankok az igényemet de mikor be adtam volna bírálatra mindig új adatot kértek pl:még egy kezest ,utána még két tanút meg az igazolás is két hónapig tartott , így aztán kiszaladtam az időből .össze beszélt a két bank hogy ne lehessen kiváltani a hitelt
2012. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!