Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik a neten valamiféle...

Létezik a neten valamiféle "hitelszámító kalkulátor"?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnénk venni, de addig nem merünk belevágni komolyabban, amíg nem tudjuk biztosra, hogy lesz-e egyáltalán rá elég fedezetünk.
2009. máj. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Válogass!

2009. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha esetleg külön autóhitelhez szeretnél kalkulátort szerintem ez a legjobb:


[link]

2009. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kalkulátorok csak tájékoztató jellegűek, esetenként félrevezetőek és egyikből sem derül ki, hogy ti hitelképesek vagytok-e és hogy a megvásárolandó ingatlan értékéhez képest mennyi hitelt kaphattok. Azt tanácsolom, hogy keressetek meg egy olyan bankfüggetlen hiteltanácsadót, aki az előminősítést ingyen végzi, de még így is előfordulhat, ha hetekkel, hónapokkal később mentek hitelt felvenni, hogy más szabályok lesznek. Mostanában szinte naponta kapom a változásokról a hírleveleket a bankoktól és bizony elég sok szigorítás van és egyre több kedvezményt szüntetnek meg.
2009. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem korrektnek tűnik ez a hitelkelkulátor. Tetszik hogy a törlesztőrészletre is lehet biztosítást kötni, és ha ne adj isten valami történe a munkahelyemen, akkor is be vagyok biztosítva.
2009. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!