Lakossági Lombard hitel (Erste)! Mekkora összeget adnak, pont annyit amennyiért kiválthatom a folyószámlahitelem?

Figyelt kérdés

Hogy történik a kifizetés , ráutalják a pénzt a kártyámra (így nem leszek minuszba) és azonnal rendeződik a hitelkeretem ?

És ha igen , megint újra felhasználhatom ?

Várok mindent véleményt a lombart hitellel kapcsolatosan !



2011. dec. 30. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lombardhitel fedezetes hitel. Arra találták ki, hogy ha pénzre van szükséged, ne kelljen megválnod olyan vagyontárgyadtól amelyre amúgy szükséged van.

Az ersténél jelzálog ill tehermentes értékpapírokat fogadnak el fedezetnek. Az meg van határozva melyik papírnak mekkora a fedezeti értéke. Ha nincs ilyened, nincs lombardhitel.

2011. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hm. Köszönöm válaszodat.

Valamit biztos félre értettem az ügyintézőnél ma .

Ugyanis van folyószámlahitelem amit nem tudok fizetni,nem érkezik a kártyámra pénz.És erre az ügyintézö ajánlotta menjek be 1 hét mulva és lehet direkt erre kölcsönt felvenni.,még ugy is ha nincs már munkaviszonyom.

100%hogy félreértettem , azt gondoltam ez a Lombart hitel.

2011. dec. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!