Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék félmilliós hitelt (vagy személyi kölcsönt) felvenni kezes nélkül, ha tudok munkáltatói igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Én soha nem vettem fel hitelt, nem is tervezem, de tudni akarom, hogy mégis mennyi idő alatt lehet félmillióért hozzájutni. Másfél éve dolgozok a cégnél volt egy 1 hónapos szünetem , de ugyanannál a cégnél folytattam tovább a melót. papíron 81000 -et keresek. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
2011. dec. 29. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora jövedelemmel egyetlen bankban sem.
2011. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
500000-t kaphatsz erre a jövedelemre, de nem minden banknál. Cib-nél 85e alatt nem adnak, az Otp-t nézd meg, vagy saját bankodnál nem is kell jövedelemigazolás, kb. a jövedelem 8-10-szeresét igényelheted, ha 6 hónapja arra a számlára érkezik a jövedelem.
2011. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ennél kevesebbet keresek...és az OTPtől kaptam hitelt.


Mivel az a saját bankom is,így mikor betöltöttem a 21.et megkaptam. oda érlezik a fizetésem is,és látták h ugyanattól a cégtől kapom a pénzt minden hónapba. Egy éves munkaviszony kell hozzá. nem tudom hogy az egy hónapos kimaradás a te esetedben mennyire számít. Mondhatod akár azt is,hogy abba a hónapba elfelejtettek utalni vagy nem tom. Egy próbát megér

2011. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és egy óra alatt megkaptam a pénzt 750.000Ft-ot
2011. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én kézbe kapom a fizetésemet és egy kis utánna járással el tudnám intézni a főnökömnél, hogy 91000 -re jelentsen ben
2011. dec. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!