Mire jó a dombornyomott bankkártya? Hogyan tudok igényelni?

Figyelt kérdés

Jelenleg OTP Junior kártyám van, nem érkezik rá a fizetésem, mert kézbe kapom. De kérésre küldik számlára.

Szeretnék dombornyomott kártyát, hogyan, és milyen összegért tudok igényelni ilyet? Mik a feltételei?



2012. jan. 4. 20:26
 1/5 Antimod ***** válasza:

Bankszámla, illetve magasabb a havidíja (4000 körül / év). Lehet, hogy 18 év felettinek kell lenni hozzá.

Interneten tudsz vele vásárolni, míg a nem dombornyomottal többnyire nem.

2012. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében semmivel sem jobb mint a nem dombornyomott.

Ma már egy sima Visa Electron, ill MasterCard Unembossed (ezek mind nem dombornyomottak) kártyával is tudsz interneten vásárolni. Ezeken minden van ma már CVC kód.


Egy elönye van. Dombornymottal lehet offline elfogadó helyeken is vásárolni. Olyen helyek amelyek nincsenek közvetlen (online) kapcsolatban az elszámoló céggel (Visa MC). De te ilyen helyen úgyse fogsz vásárolni.


Ill dombornyomotthoz járhat plusz szolgáltatás. Pl utasbiztosítás. De banktól függ.


Igényelni meg az OTPben tudsz

2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Olvasgattam azóta hasonló kérdéseket, és a legtöbbeknek azért kell, mert külföldre utaznak.

Én viszont csak az iTunes-ból szeretnék vásárolni. De ezek szerint az én kártyám erre nem jó.

2012. jan. 4. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ezt elfelejtettem.

Svédországban én már jártam úgy, hogy csak dombornyomott kártyával tudtam tankolni autómata kúton.

(Nincs senki a kúton. Bedugod a kártyád és csak annyi benzint ad amennyit jóváhagytál és levett a kártyádról.)


Nem ismerem az OTP junior kártyát, de ha Visa electronos akkor azzal is tudsz neten fizetni.

2012. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül nem jó, felhívtam a bankot.

Sőt, kell csináltatnom egy teljesen újat, és vagy havonta 80e ft utalás kell rá, vagy 150e ft amikor megnyitom. Szar az egész. :)

2012. jan. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!