Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sikeres ez a volt állami...

Sikeres ez a volt állami gondozott vagy nem?

Figyelt kérdés
32 éves, nő, kint él Floridában 13 éve, lakást bérel jót, van melója, laptopja, kocsija, pasija meg 700 dollárja mása nincs...?

2012. jan. 4. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a kérdést? Én nem igazán értem. Ha a sikerességet laptopban, kocsiban meg pasiban mérik, akkor biztos az.
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
BOLDOG ez a nő, vagy nem? Ha az, akkor sikeres.
2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

... és ehhez semmi köze annak, hogy volt állami gondozott-e, vagy sem, hogy mennyi idős, hogy milyen nemű, hogy hol és hogyan él, milyen vagyontárgya van, vagy nincs.


Nem tudom, megválaszoltam-e a kérdést.

2012. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit érdekel az téged?


Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy te elérted-e azt a célt, amit akartál. Ne mással foglalkozz.


Ha meg csak ilyen sémákban tudsz gondolkodni, akkor fogalmam sincs, hogy ez a volt állami gondozott sikeres-e, de hogy te egy lúzer vagy, az fix.

2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én lúzer vagyok, ez megletősen ismert tény... hogy boldog e azt nem tudom mert 30 éve rejti az érzelmeit...
2012. jan. 5. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:

700 dollár aprópénz, laptopot bármelyik tecsóban hozzádvágnak bagóért, ebben a korban egy párkapcsolat azért illik, Amerikában zömmel bérelni szokás a lakást, melója is sokaknak van a világon, egy féltucat ismerősöm ment ki Nyugatra mostanában, több rokonom is kint él.

Sikeres lehet, de csak azért mert állami gondozottként indult, nem azért, amit általában elért.

2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen igy értem, több súlyos veszteség érte 10 és 21 éves kor között, ehhez képest pszichikailag teljesen rendben van...
2012. jan. 5. 11:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Hja, hogy mit érdekel: én szedtem ki a Krisztina otthonból amikor 18 éve lett...
2012. jan. 6. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Lediplomázott, 5 éves egyeteme van...
2012. aug. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!