Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használt autó hitel - kihez...

Használt autó hitel - kihez forduljak pénzért?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok és egy kis anyagi segítségre lesz szükségem, de nem tudom melyik hitelügyintézőt/bankot válasszam?!

A legtöbb alkusz cég és kereskedő is a Lombard-ot ajánlja - gondolom, hogy miért..., de úgy hiszem vannak kedvezőbb hitelkonstrukciót ajánló cégek is!

Fontos a megbízhatóság és, hogy az "apró betűs rész" - se legyen "átverés"!

Szóval ki, melyik "pénzforrást" ajánlja?


2012. jan. 5. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én céget nem tudok neked ajánlani. Viszont szerintem jól gondold meg, hogy ilyen helyzetben veszel-e fel hitelt. Az államcsőd szélén állunk..:S
2012. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Autóhitelnél nagyjából ugyanolyanok a kamatok, a lényeg, hogy tőkeerős pénzintézet legyen /őszintén a Lombardról még nem is hallottam/. pl: Erste, Unicredit, OTP, CIB, K&H, kérj tőlük ajánlatot és összetudod hasonlítani őket.
2012. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!

A Lombard pedig az egyik legnagyobb cég, aki az én "problémámmal" foglalkozik!

Szakértők tanácsadását is várnám!

2012. jan. 5. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vettem autót. Ahol én nézegettem, ott a Lombard nem nagyon volt. Ha magamnak intéztem volna, akkor pedig tuti tőlük lett volna a pénzem. Viszont ha a kereskedő intézi, akkor mindegyiknél lesz a havi törlesztőben 10-20% kereskedői jutalék. A Lombardnál is. Többször beszélgettem telefonon az ügyfélszolgálatos hölgyekkel, és eléggé korrektek voltak. Végül a Budapest Autónál lett a hitelem, mert a kereskedésben tőlük volt a legjobb ajánlat.
2012. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Miért választotta volna a Lombardot?

Egyébként valószínűleg én is kereskedőtől fogom venni az autót és bizony a jutalékkal is számolnom kell! Ez kikerülhetetlen!

2012. jan. 6. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikus volt az ügyfélszolgálat és a számolt törlesztő is a legkedvezőbb volt. Amit aztán írásban, hivatalos ajánlatként is megkaptam, megjegyezve, hogy tényleg nincs más költség a hitellel kapcsolatban. Csak sajnos a kereskedők nem szeretnek belemenni abba, hogy te intézd magadnak a hitelt (nyilván... nincs jutalék).
2012. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!