Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-s autómatáról az én...

Otp-s autómatáról az én kártyámról tudok átutalni pénzt egy másik otp-s számlára? Ez pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet, csak személyesen a fiókban utaltatni, és igen, díja van, vmennyi százaléka az utalt összegnek (300-1500 Ft között talán)
2009. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semelyik bankautomata nem alkalmas utalások indítására (KP felvétel, KP befizetés, egyenleg lekérdezés, telefon feltöltés lehetséges, más nem)


OTP-s számláról OTP-s számlára ingyenesen utalhatsz interneten keresztül, ha van a számládhoz internetes hozzáférésed, de ha ez nincs, mert nem kértél ilyen szolgáltatást, akkor bármelyik OTP bankban megoldhatod ezt, de ezért egy minimális összeget (pár ezreléket) biztosan fizetned kell.

2009. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni érte, mármint az internetbankos elérhetőségért! Csak be kell menni és kapsz egy azonosítót, és egy jelszót kell megadnod és kész.

ATM-ről nem lehet utalni!

2009. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam, nem az internetes hozzáférés igényléséért kell fizetni, hanem azért, ha a bankfiókban szeretnél utalni az OTP-s számládról (papír alapú átutalási bizonylattal)
2009. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítanék azon, hogy nem kell fizetni érte! Havonta kemény 99 Ft-omba kerül az internetbank az OTP-nél! :)
2009. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de nem kellett fizetnem érte!?
2009. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több számlacsomag is létezik akkor. Ami nekem van, ott minden pénzbe kerül. :S (LAFO)
2009. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha bemész egy otp-be és ráfizetede arra bankszámlára amire rá akarod tenni. Így kapsz egy bizonylatod a befizetésedről és ez teljesen ingyenes. Viszont ugye itt a készpénznek a kezedben kell lenni!

Ha olyan számlacsomagot van és van otp bankod és ugye otthon neted vagy ismerősnél neted akkor átutalod egyszerűen ha a számládon van az átutalandó pénz.

De szerintem lehet olyat is, hogy ott bent az otpben kitöltesz egy ilyen átutalási megbízást és ráírod hogy melyik számláról melyikre akarsz utalni. Persze itt nem tudom hogy mindenképp kell hogy készpénzzel fizess, mert akkor lehet van egy minimális díja, de ha szerintem rajta van a számlán szerintem akkor ingyenes, de ha fizetni is kell érte szerintem ez még kevesebb.

Ja és ugye otp-s a számlád neked is, meg akinek utalni akarsz annak is? Jól gondolom? Mert csak akkor érvényes amiket leírtam.

De amúgy a legjobb ha bemész egy otp-be és megkérdezed. Attól is függ hogy van a otp bankod meg neted, kp ban van meg a pénz vagy rajta van a számládon. De ott hipp hopp megmondják ezektől függően hogy melyik célszerűbb.

Majd írd meg!

2009. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!