Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek Erste bankos...

Van valakinek Erste bankos supershop hitelkártyája? Hogyan működik ez az egész? Mennyit kell minimum fizetni, ha felhasználom a 300000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rám hallgatsz azonnal kettévágod a hitelkártyádat.
2012. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért?
2012. jan. 18. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Még abban a hónapban vissza kell fizetni az egészet (a pontos határidőért nézd meg a szerződést) vagy megy rá az akár 40%-os kamat is.

A hitelkártya keretösszege nem ajándék pénz, kifejezetten körültekintően kell vele bánni.

2012. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem ajánlom. Nekem volt, de visszadobtam. Eleve amit mondtak, hogy jár majd vissza a 4%-a vagy mennyi, na az nem egészen volt annyi akárhogy számoltam. De persze magyarázat az mindig van. Meg amikor visszaadtam, előtte kiszámoltam, hogy ha levonom a kedvezményt akkor mennyit kell visszafizetnem, át is utaltam. És még megszüntetésnél be kellett fizetnem vagy 2ezer ft-ot és az a gyökér nő megse magyarázta, hát csak úgy. hát csak úgy, meg anyád...

magyarázzák hú de jó kedvezmény is van hozzá ha ilyen-olyan cuccot veszel, na persze...

2012. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hitelkártya legnagyobb átverés a világon. Minimum összegnél csak a kamatot fizeted és sose leszel pluszban HITELKÁRTYÁT SOSE SZABAD IGÉNYELNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!