Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Banknál lehet saját...

Erste Banknál lehet saját beküldött képet rakatni az új bankkártyára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanezt szerettem volna. Bementem egy Erste fiókba, ott azonban kiderült hogy egy katalógusból lehet kártyaképet választani. Minden kártyatipushoz tartozik 3-5 féle kártya "téma". Saját képet az ügyintéző elmondása alapján körülményes tetetni rá. Mivel elméletileg semmilyen márka, ismert logó és egyéb nem szerepelhet rajta. Kvázi talán egy nagy szines semmi ami rákerülhet. Az ott lévő katalógusból választottam a kártyámnak meg felelően ( Visa Electron ). Kártyakép választást a korábbi kártyád lejárta esetén, de maximum az új kártya megérkezése előtt 2 hónappal tudod személyesen elintézni bármely Erste fiókban.
2012. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( Hát, mindenesetre köszönöm a választ.
2012. jan. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!