Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt szeretnék felvenni...

Hitelt szeretnék felvenni Romániában induló vállakozáshoz. Tudnatok egy honlapot ajánlani, ahol meg tudnam nezni, hogy milyen kamat mellett vehetnék fel beruházási hitelt kkv-vel?

Figyelt kérdés
Kinéztem már pár hitelt az interneten, de nem találtam utalast a kamatra, hogy mi alapján számítják. Gondoltam rá, hogy más, uniós orszagbam vennek fel hitlet, iylen link is remek lenne.
2009. máj. 29. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Induló vállalkozásoknak csak erős fedezet (ingatlan, bankbetét fedezet) mellett adnak hitelt nálunk (de szerintem máshol is), de csak kevés bankban. A normál kereskedelmi bankok forrásai erre a célra kimerültek, vagy nagyon szűkösek, állami támogatott hitelnél pedig megnézik, hogy a hitelcél bele fér-e a támogatott körbe.


Ilyen hiteleket találsz a


www.mifin.hu

www.bvk.hu

www.mfb.hu


oldalakon, de arról fogalmam sincs, hogy ezt Romániában induló vállalkozások is megkaphatják-e.

2009. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!