Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zárolták a férjem számláját,...

Zárolták a férjem számláját, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma bementem a bankbamert akartam feltenni pénzt ahol közölték zárolták a férjem bankszámláját,igy nem tudtam feltenni,hazamentem és netről tudtam utalni róla.Ha zárolva van akkor hogy tudtam utalni.Nekem rá megy a családipotlékom és a gyedem ilyenkor mi van?.Férjem kamionos és csak 2 hét mulva jön haza,nekem meg nem mondtak semmit.Nem értem mi történt.Felvehetem a pénzem igy is majd?
2012. jan. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor a bankban személyesen akartál befizetni, akkor az ügyintéző rögtön látta, hogy zárolva van.

Mikor bankról utaltál, akkor csak elindítottad a tranzakciót. Pár óra/nap (banktól függ), amíg a bankban feldolgozzák. Ha zárolva van, akkor majd kapsz egy jelentést, hogy nem teljesült a tranzakció.

2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,csak fura,mert látom,hogy le is ment a pénz róla.Az hogy lehet.Kiadta,hogy a tranzakcio sikeres volt.
2012. jan. 30. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy tudsz ráutalni, csak levenni nem lehet a számláról. Pl. ha tartozás miatt van zárolva, akkor a ráutalt pénzből van fizetve a tartozás.
2012. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, mert ha tényleg zárolták, akkor nem tudtál volna utalni róla. Ha kiírta, hogy sikeres tranzakció, akkor biztosan átment a pénz. Meg különben is nem tart órákig míg utalsz, rögtön látod, hogy teljesült, vagy nem. Nem lehet, hogy a bankban bénázott az alkalmazott és valamit elnézett?
2012. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát hihetetlen,mert meg is kapta az illető a pénzt amit küldtem,tehát fura.Ma megint bementem,de azt mondja a nő,hogy nem tud belépni valamiértszerinte zárolták,de kellene a férjem,mert övé a számla,de ha zárolt lenne akkor,hogy tudtam utalni.Holnap kiderül mert megjön a férjem,majd megirom.
2012. febr. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!