Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyáról hogyan...

OTP Junior kártyáról hogyan utalhatok megadott számlaszámra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankfiókban az ügyintézőnél, vagy a netbankon a menüt követve.
2012. febr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig én is tudom, de pl. online átutalást hogyan kell intézni? www.otpdirekt.hu jobb felső sarokban lehet bejelentkezni, azonosítót, jelszót, számlaszámot megadva.

Mik ezek? Az azonosító a nevem, valamilyen szám? A jelszó a fizetéskor megadandó négyjegyű kód? A számlaszámomat honnan nézhetem meg, 117 már be van írva, mellé kell írni a kártyán lévő 4 négyjegyű számot?

Előre is köszönöm a segítséget, ez az első alkalom, hogy utalok és az OTP oldalán nem találtam választ a kérdéseimre.

2012. febr. 15. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb pontosan tedd fel a kérdést.

A netbankba akkor tudsz bejelentkezni, ha erre külön szerződést kötöttél a bankban. Ott kapsz azonosítót, meg kell adnod a jelszavad, a számlaszámodat pedig magadnak kell tudnod, az nem a kártyaszám. A bankkártya és a bankszámla két nem összekeverendő dolog. Olvass utána a PSZÁF honlapon, és tanulj. Netes hozzáférésért pedig irány a bank!

2012. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a kérdéshez nem írtam kiegészítést, így tényleg nem volt pontos. Ezek szerint bankba kell mennem, akkor már elintézem ott az átutalást is, abban pedig tudok segítséget kérni a szüleimtől.
2012. febr. 15. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Az OTP direct netes felületén kell bejelentkezned a számlaszámmal, azonosítóval, jelszóval (amit utána egyből meg is kell változtatnod). Ezt a junior számlán általában automatikusan kötve van, kivéve ha nem kéred, hogy ne legyen. Díja ingyenes, és nagyon hasznos. Ha beléptél, onnantól már tudni fogod, hogy utalj :)

(Számlaszámod 117... de nem a kártya szám!!!; azonosítod és jelszavad pedig a szerződésben kapott mellékleten van rajta, ha még se lenne akkor irány az OTP, egy szülővel és köss a kártyád mellé OTP direct szerződést is) Sok sikert :)

2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!