Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hányan jártunk a Multigroup...

Krisztha kérdése:

Hányan jártunk a Multigroup Consulting Kft. Nyíregyházai fiókjában? És esetleg van e olyan ember aki sikerrel járt vagy csőbehúzták, mint engem.

Figyelt kérdés
Ez év januárjában kerestem fel őket, akkor még nem is volt furcsa, hogy egy irodában nincs számítógép és nem látom a működési engedélyt..............valós cégről van szó egyáltalán?

2012. febr. 16. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

5. szám C É G K Ö Z L Ö N Y [2012. február 2.] 125719

01 09 958036

MULTIGROUP CONSULTING Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (1157

Budapest, Nyírpalota út 1. fszt. 1.; [23277500-2-42])*

33. A végrehajtás adatai

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2012. január 2.

A végrehajtás ügyszáma: 54018/Ü/70001/2012/2

A végrehajtást elrendelő megnevezése: dr. Sarkadi Imre közjegyző (5000 Szolnok, Süto u. 5. I/2.)

A változás időpontja:2012/01/05

Bejegyzés kelte:2012/01/05

A végzés ellen fellebbezésnek nincs helye a 2006. évi V. tv. 64. § (2) bekezdésére figyelemmel.

Ha a bejegyzésre hibás adatok alapján került sor, vagy a bejegyzés egyéb okból hibás, a cég, valamint az ügyész kérheti

a hibás bejegyzés kijavítását.

Budapest,2012. január 5.

Kalamárné dr. Bodonyi Nóra Gabriella s.k.

Végzés kelte: Fővárosi Bíróság 2012.01.04

* * *

Változások közzététele KIM Jogi Informatikai Főosztály

* 20120116123730578

2012. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cégközlöny szerint a budapesti központ végrehajtás alatt van... Nem egy jó hír...


Hogy húztak csőbe?

2012. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát..............az úgy történt, hogy kissebb pénzösszegre lett volna szükségem és sehol nem fogadják el a nettó 100.000-es jövedelmemet és egy ismerős ajánlotta őket.Én marha mentem és tettem amit kértek megjelentem,fizettem és most bánom!!!!!!

Mit tehetek még?Mert ha már csődbe megy akkor nekem miért mondják még a mai napig ,hogy várjam a pénzem??????

2012. febr. 17. 04:01
 5/7 anonim válasza:
Februárban, mi is jártunk a nyíregyházi irodájukban, szerződést kötöttünk, fizettünk és még aznap este rátaláltunk a velük kapcsolatos kérdésekre. Azonnal megírtuk a szerződést felmondó levelet és más nap személyesen vittük be az irodába. De, nem voltak hajlandóak még csak szóba sem állni velünk. Még aznap feljelentést tettünk és a felmondó levelet elküldtük a budapesti központjukhoz. Másnapra a nyíregyházi iroda üres lett, a levelet Budapesten, meghatalmazott átvette és a rendőrség áthelyezte az ügyet a szolnoki rendőrségnek, mert 2011.08.08. óta Szolnokon, csalás megalapozott gyanúja miatt, több sértett vonatkozásában nyomozás folyik a cég ellen. Beszéltem a közjegyzővel is akinek a neve szerepel a cégkivonaton, mivel a titoktartás kötelezi, konkrét információt nem nyújthatott, de nyomatékosa, azt javasolta, mielőbb tegyük meg a szükséges lépéseket és ha úgy érezzük, jogsérelem ért minket, azonnal forduljunk ügyvédhez. Keressünk meg az úgynevezett népügyvédje programban részt vevő ügyvédet, ők az ilyen esetekre vannak specializálódva és jogi segítséget fognak nyújtani. Minden városban működik a Jogi segítség nyújtó szolgálat, ahol tudnak ilyen ügyvédet ajánlani. Egyenlőre még ennyit tudtunk tenni és talán a felmondó levél 24 órán belüli elküldése esély lehet arra, hogy visszakapjuk a kifizetett pénzünket. Nagyon úgy néz ki, hogy csalás áldozatai lettünk és úgy tűnik sokan vagyunk! Aki még tud bármilyen információt a témával kapcsolatban legyen szíves írja meg. Köszönjük minden érintet nevében!
2012. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 razorblade3324 válasza:

Sziasztok!

Pécsen az Alkotmány u.-ban volt irodájuk, 1,5 - 2 hete elköltöztek, pénzt természetesen senki nem kapott. Ha valaki látja új hirdetésüket valamelyik városban, az írjon! Érdekelne továbbá milyen néven szerepelnek az "ügyintézők" a szerződésekben és milyen elérhetőségeket (Tel.) adtak meg. Privátban is írhattok! Köszönöm!

2012. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KisCsillag85 válasza:
Én is kötöttem szerződést ezzela céggel és a mai napig nem kaptam semmi pénzt. 160000 ft -ot fizettem be. de nem hagyom ennyibe. Bemegyek de rájuk buritom az asztalt!
2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!