Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik hitelintézetnél lehet...

Melyik hitelintézetnél lehet a legkönnyebben KEDVEZŐ hitelhez jutni? Kb.4-500. 000 kellene! Cofidis, Provident, stb?

Figyelt kérdés

Néztem a Cofidist is, arról mik a vélemények? A Provident úgy láttam nem ad ekkora összegű hitelt, csak kisebbeket... Melyik lenne a legjobb?

A pénz lakásfelújításra kellene, mert örököltünk egyet de nagyon le van pukkanva, és már egy éve csak áll. Elviszi anyu összes pénzét a számlák kifizetése, de így nincs értelme kiadni, neki meg nincs pénze rá... :( Gondoltam akkor felveszek én hitelt, felújítjuk és ki lehet adni. Jó helyen van, hamar ki lehetne adni...

Állandó állásom van.

Szóval hol tudnék jó hitelt felvenni, ahol nem a dupláját kell visszafizetni? A havi kb. 20-25.000 törlesztő még menne. Futamidő mindegy, de ennyit tudok csak perkálni havonta MAXIMUM...


2012. febr. 17. 18:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez az OTP-s egész "kedvező", már ha lehet ilyet mondani egy hitelre...


Egyből kiadható lenne, a Moszkva tértől (és a metrótól) kb 5 percre van, kb. 40-42 nm-es a lakás és félemeleten van, közlekedésileg kiváló... Belső udvaros, nyugodt kellemes környék...


Ismerősi körben nem egy egyetemista van aki másik városból jár be, de ha megkérem őket, egyből továbbítanák a hirdetést...

De lehet végzek egy próbahirdetést, hogy lenne-e vevő rá.

2012. febr. 24. 18:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy úgy adtam ki lakást, hogy a bérlő festett ki, csempézett, bútort vett. Cserébe pedig jó pár hónapig csak a rezsit fizette. Csak megegyezés/bizalom kérdése.
2012. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 netati válasza:
Személyi kölcsön 550.000ft-ra 5 éves futamidőre 17.035 ft persze jövedelem függő nettó 110.000ft-tól...ha érdekel keress meg..
2012. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nekem nincs akkora jövedelmem sajnos.. a másik:

voltam OTP-nél, és kell ugye 1 év munkaviszony, amit viszont néznek, az az elmúlt fél év fizetése... és nekem októberben volt egy olyan, hogy a bolt felújítása miatt nem dolgoztam egy hónapig, és nem érte el a fizum a minimálbér nettóját..... így nem kaphatok még 1-2 hónapig hitelt... :((((

Pedig nagyon életbevágó lett volna... annyira elkeseredtem... :-/

2012. márc. 1. 08:42
 15/15 Richárd Varga válasza:

2012-02-23 16:01 -nek írnám:

1.500.000.- 72 hónapra (6 év) havi 29.000.-

Az annyi mint 2.088.000.-

588.000.- a kamat, tehát 29,3%-os a kamat rajta!

Ami hagy ne mondjam nem sokkal kedvezőbb, mint a cofidis-é, meg a providenté...

Sajnos sokan nincsenek tisztába azzal, hogy a THM nem a hétköznapi értelembe vett kamatot jelenti, hanem emellé jön még sok-sok egyéb dolog...

Így van az, hogy aki jelzálog hitelt vesz fel, 10-12%-os THM-el, az is kb. 25-30%-os kamatot fizet vissza...

Egyszerű matematika :)

2013. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!